Яке твердження є правильним ? а) рівнобедрений трикутник – окремий вид різностороннього трикутника; б) рівносторонній трикутник – окремий вид різностороннього трикутника; в) рівносторонній трикутник – окремий вид рівн...
Яке твердження є правильним ?
а) рівнобедрений трикутник – окремий вид різностороннього
трикутника;
б) рівносторонній трикутник – окремий вид різностороннього трикутника;
в) рівносторонній трикутник – окремий вид рівнобедреного трикутника;
г) рівнобедрений трикутник – окремий вид рівностороннього трикутника.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ: равнобедренный треугольник - по определению также является правильным треугольником, но обратное утверждение не верно!