Яке значення має для Японії договір, підписаний у Сан-Франциско у 1951р.? a)відновлення суверенітету країни; б) повна втрата її незалежності; в) повернення втрачених у роки Другої світової війни територій; г) установлення амери...

Яке значення має для Японії договір, підписаний у Сан-Франциско у 1951р.? a)відновлення суверенітету країни; б) повна втрата її незалежності; в) повернення втрачених у роки Другої світової війни територій; г) установлення американського протекторату над країною. Позначте, яка колоніальна імперія розпалася в результаті процесів деколонізації другої половини ХХ ст.: а) англійська; б) французька; в) іспанська; г) португальська.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответы вопрос №1 А вопрос №2 А