Яке значення має температурна адаптація рецепторів шкіри для людини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли температура піднімається до +10-15°С, холодові больові імпульси зникають, але починають стимулюватися холодові рецептори, їх активність досягає максимуму при температурі приблизно 24°С, потім вона поступово зникає при температурі трохи вище 40°С. Підйом температури трохи вище 30°С починає стимулювати теплові рецептори, але вони також припиняють сигналити приблизно при 49°С. Нарешті, при температурі близько 45°С тепло починає стимулювати теплові больові волокна і, що парадоксально, деякі з холодових волокон починають стимулюватися знову, можливо, з-за пошкодження холодових закінчень надмірним теплом.