Які метали мають забарвлення ?а) залізо та цинк б) мідь та золотов) алюміній та кальційг) ртуть

Які метали мають забарвлення ? а) залізо та цинк  б) мідь та золото в) алюміній та кальцій г) ртуть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вариант Б) золото жовте, мідь оранжева(бура, червонувата)
Гость
б) мiдь та золото                  мммммммммммммммммiiiiiiiiiiiiiiiiддддддддддддддьььььььььььььььь тттттттаааааааа ззззззззооооооооооолллллллллллллоооооооооооттттттттттоооооооо