Які осадові породи утворюють рештки діатомових водоростей водоростей?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Панцири діатомових водоростей після відмирання клітин осідають на дно, так за десятки мільйонів років з решток цих організмів утво­рювалися осадові породи – діатоміти, ці осадові породи людина використовує для виробництва вибухівки - динаміту, а також як фільтри в нафтохімічній та харчовій промисловос­ті, будівельний тепло- та звукоізолюючий матеріал тощо.