Які пари  іонів не можуть існувати в одному розчинні?а)Cu(2+)  OH(-) б)Cu(2+)   SO4(2-) Написати рівняння ступінчатої дисоціації: H3PO4,KHSO4,CaOHCl.

Які пари  іонів не можуть існувати в одному розчинні? а)Cu(2+)  OH(-)  б)Cu(2+)   SO4(2-)  Написати рівняння ступінчатої дисоціації: H3PO4,KHSO4,CaOHCl.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
які пари іонів не можуть існувати в одному розчинні?а)Cu(2+) OH(-)  Написати рівняння ступінчатої дисоціації: H3PO4,KHSO4,CaOHCl. H₃PO₃ = H⁺ = H₂PO₃⁻ H₂PO₃⁻ = H⁺ = HPO₃²⁻ HPO₃²⁻ = H⁺ + PO₄³⁻ KHSO₄ = K⁺ + HSO₄ HSO₄⁻ = H⁺ + SO₄²⁻ CaOHCl = CaOH⁺ + Cl⁻ CaOH⁺ = Ca²⁺ + OH⁻