Які перетворення енергії відбуваються під час роботи гідроелектростанції?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Потенційна енергія води перетворюється у кінетичну енергію води (вода падає вниз з висоти греблі) , яка передається лопат гідротурбіни (кінетична енергія обертання) , яка обертає мотор гідрогенератора, який виробляє змінний електричний струм (електрична енергія).