Які потрібно дати добрива для :1) прискорити дозрівання плодів- 2)підвищити холодостійкість рослин- 3)збільшити масу неземної частини-допоможіть треба дуже дуже
Які потрібно дати добрива для :1) прискорити дозрівання плодів-
2)підвищити холодостійкість рослин-
3)збільшити масу неземної частини-
допоможіть треба дуже дуже
Ответ(ы) на вопрос:
для литкових овочів (плодів) тобто наростання зеленої маси азотні добрива для коріневої системи необходимі фосфати також для плодів підходить (прискориння росту). Калійні удобрива повишають холодно стійкісьтьта устойчивісьть до певних хвороб 3 также використовують азотні удобрива