Які причини виникнення серцево-судинних захворювань є у твоєму житті? Що можна хробити, щоб уникнути цих захворювань?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб не виникало проблем iз серцево-судинними органами треба правильно та розмiрно навантажувати своэ серце Ще треба регулярно займатися спортом та ранковою зарядкою Вживати тiльки кориснi продукти Можна навiдувати лiкаря 2 рази у мiсяць