Які проблеми порушує В. Дрозд у повісті ,,Ирій,,? А) Обивательського ставлення до життя, зіткнення мрії з реальністю; Б) Ролі особистості в історії , історичної памяті; В) Кохання та зради , батьків і дітей, родини; Г) Любов до...

Які проблеми порушує В. Дрозд у повісті ,,Ирій,,? А) Обивательського ставлення до життя, зіткнення мрії з реальністю; Б) Ролі особистості в історії , історичної памяті; В) Кохання та зради , батьків і дітей, родини; Г) Любов до батьківщини , патріотизму;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Обивательського ставлення до життя, зіткнення мрії з реальністю;