Які слова ви доберете, щоб поєднати з прикметниками: Слідуючий, наступний, подальший, дальший, такий? Яких із запропонованих прикметників стосується висловлювання: вживається зі словами, що позначають конкретні поняття; не вжив...

Які слова ви доберете, щоб поєднати з прикметниками: Слідуючий, наступний, подальший, дальший, такий? Яких із запропонованих прикметників стосується висловлювання: вживається зі словами, що позначають конкретні поняття; не вживається в українській мові; вживається зі словами, що позначають абстрактні поняття? Для довідки: робота, тиждень, зупинка, доля, настрій, питання, параграф, абзац, приватизація.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
подальша робота, наступний тиждень, наступна зупинка, така доля, подальший настрій, слідуюче питання, наступний параграф, слідуючий абзац, дальша приватизація