Які в Африці є моря, затоки, протоки, канали, півострови, гори, нагір'я, плоскогір'я, річки озера і водоспади?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
моря: червоне, середземне, аравійське; затоки: гвінейська; протоки: гібралтарська, мозамбійська; канали: суецький; гори: атлаські, ахагар, тибести, драконові, кіліманджаро; нагір'я: епіопське; річки: нігер,білий ніл, ніл, замбезі, конго, кубанго; озера: вольта, чад, насер, танганьїка, ньяса, вікторія