Якими здаватимуться зелені букви на білому папері, якщо дивитися на них крізь червоне скло? Яким при цьому здаватиметься колір паперу? Відповідь обгрунтуйте!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Я гадаю так:  Колiр зеленоi букви буде здаватися або чорним або коричневим.Папiр буде червоним але й трiшки рожевим . Це виходить iз-за того що скло червоне  i зелений змiшуэтся виходить коричневий, а з папером легко:папiр бiлий а скло червоне. Так i виходить рожевий колiр.