Який рід: Кенгуру, міс каланхоє, НЛО, ательє, таксі, АЕС, фойє, поні, аташе, Тбілісі, Чилі, ЕОМ, Онтаріо.
Ответ(ы) на вопрос:
Кенгуру - чол. рід; міс - жін. рід; каланхоє - сер. рід; НЛО - чол. рід; ательє - сер. рід; таксі - сер. рід; АЕС - жін. рід; фойє - сер. рід; поні - чол. рід, аташе - чол. рід; Тбілісі - сер. рід; Чилі - сер. рід; ЕОМ - жін. рід; Онтаріо - чол. рід.