Який спільнокореневий прикметник і у якому суфікс не такий а) коробка з (паперу) б) варення з (вишні) в) сік із (берези) г) каша з (рису) д) стіл із (дуба)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коробка з паперу — паперова коробка Варення з вишні — вишневе варення Сік з берези — березовий сік Каша з рису — рисова каша Стіл із дуба — дубовий стіл Суфікс відрізняється в слові "вишневий" (тут суфікс "ев", тоді як в інших словах "ов"