Який тип господарства на твою думку є більш прогресивним:осілий,землеробський чи кочовий,скотарський?Чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підійшов би краще "Світ скотарів-кочівників". "Пастухи кочівники не споруджували будинків , життя чоловіків проходило верхи на коні . Жінки , діти й старі люди жили в кибитках які тягли бики . Їхній побут був простий , хоча вони не були байдужі до прикрас золота тощо." На контрольній роботі відповідь займе 4-5 балів