ЯКИЙ ВІДМІНОК? шістсот три; сімсот; тисячею трьомстами шістнадцятьма; вісьмастами дев'яноста трьома; тисячу двісті; ста сорока дев'ятьом; двох тисяч шістдесяти одного.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
шістсот три - Називний  сімсот-Називний  тисячею трьомстами шістнадцятьма- Орудний вісьмастами дев'яноста трьома- Орудний  тисячу двісті - Знахідний,  ста сорока девятьом - Давальний   двох тисяч шістдести одного - Родовий