Який заряд проходить через обмотку електродвигуна за 5 сек, якщо сила струму у двигуна = 10 А.
Який заряд проходить через обмотку електродвигуна за 5 сек, якщо сила струму у двигуна = 10 А.
Ответ(ы) на вопрос:
Q - заряд, що проходить через обмотку
t - час, за який проходить заряд
I=Q / t
Q=I*t=10*5=50 Кл
Не нашли ответ?
Похожие вопросы