Якось я рибалив. Тільки вудочка та я. Побалакати ні з ким. І раптом над самісіньким вухом залунало : " крак- крак ". Дивно, що це за птах так виспівує? На дереві замість пташки я угледів світло- зелену жабку. Шкіра на спині гла...
Якось я рибалив. Тільки вудочка та я. Побалакати ні з ким. І раптом над самісіньким вухом залунало : " крак- крак ". Дивно, що це за птах так виспівує? На дереві замість пташки я угледів світло- зелену жабку. Шкіра на спині гладенька. По боках - темні смуги із жовто- білими краями. Притислася вона жовтавим животиком до гладенького стовбура. Ніби приклеїлася. Не відірвеш. Та це ж квакша! Вона полює лише вночі. А вдень ховається від сонця.
1) добери заголовок
2) визначь тему
3) визначь мету
4) записати план
Ответ(ы) на вопрос:
1)Таємнича Жабка
4)Рибалка
Таємниче крак крак
Квакша