Яку кількість теплоти потрібно передати газу, щоб його внутрішня енергія збільшилась на 15 Дж і при цьому виконав роботу 25 Дж?
Ответ(ы) на вопрос:
По формуле первого начала термодинамики [latex]зU=Q+A[/latex], где Q - количество теплоты (Дж), A - совершаемая работа (Дж). Отсюда количенство теплоты: [latex]Q=зU-A=15-25=-10[/latex] Дж.