Яку кількість теплоти виділяє електрокип*ятильник за 5 хв. ,якщо його потужність 200 Вт?
Яку кількість теплоти виділяє електрокип*ятильник за 5 хв. ,якщо його потужність 200 Вт?
Ответ(ы) на вопрос:
Q=Nt=200*(5*60)=60 000 Дж =60 кДж
Не нашли ответ?
Похожие вопросы