Яскрава зовнішність, яскравий колір; старий дуб, стара книжка, старий чоловік; свіжий хліб, свіжа газета, свіже повітря, свіжа інформація, свіжий огірок, свіжа думка. - антоними

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яскрава - невиразна, блякла (зовнішність) Яскравий - тьмяний (колір) Старий - молодий (дуб) Стара - нова (книжка) Старий - юний, молодий (чоловік) Свіжий - черствий (хліб) Свіжа - стара (газета) Свіже - затхле, задушливе (повітря) Свіжа - застаріла, вчорашня (інформація) Свіжий - прив'ялий або солений (огірок) Свіжа - банальна, затерта (думка)