«Үйді жинауға көмектесу » нужно составить диалог на казахском. Должно быть 6 вопросов 6 ответов. Помогите)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сен анана уй жинауга комектесесин бе? -Арине, мен комектеспесем анам шаршайды гой. -Ал сен уйди калай жинаган дурыс деп ойлайсын? -Бастысы уй таза болу, ал оган кереги сулги, су, шансоргыш жане жуу куралдары. -Саган уй жинау унайды ма? -Арине,себеби уй таза болса ойын таза болады.Ал саган унайды ма уй жинаган? -Кейде,себеби уймде синилим бар, ол ози барин жинайды. -Бирак сен оган уй жинауга комектесетин шыгарсын ия? -Ия, уйдин шанын мен суртемин, себеби синилимнин колы жетпейтин жерлерге менин колым жетеди.