Є 9 монет одна з них несправжня тобто легша від справжньої як за два зважування на ?

Є 9 монет одна з них несправжня тобто легша від справжньої як за два зважування на ??альковихтерезах без гир знайти фальшиву монету
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше зважування (визначаємо три монети, серед яких фальшива) по три монети на шальки терезів - якщо рівновага - фальшива серед незважених трьох якщо одна переважила - фальшива серед трьох які сумарно легші друге зважування - беремо три, серед яких фальшива по одній монеті на шальки терезів якщо рівновага - фальшива незважена з групи якшо одна переважила - фальшива монета та що легша