З двох населених пунктів, відстань між якими 42 км, одночасно назустріч один одному вирушили два вершники. Швидкість першого 9 км/год, а другого - 12 км/год. Через скільки годин вони зустрінуться?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо відстань між містами 42км,а швидкість 1 го вершника 9 км/год, 2го Вершника 12км/год, то вираз до задачі такий 42/(12+9)=2(год) Відповідь вершники зустріеуться через 2 год.