З художньої літератури опис (5-6 речень) у художньому стилі зовнішності людини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя подруга (сестра) У в мене є маленька сестричка- (ім'я). Їй (два) рочки. У неї русяве волосся , що спадає з плеч кудрями, блакитні очі, обрамлені пишними віями, моленький кирпатий носик та невеличкі ямочки на щічках. Вона завжди посміхаєтья , а коли у мене немає настрою, (Ім'я) покращує його своєю посмішкою. Вона дуже нетерпляча, тому за нею постійно потрібно наглядати. Та не зважаючи на це, ця людина робить мене трішки щасливішою. Я дуже люблю свою сестричку (ім'я)!!!