З кожної пари простих реченнь утворіть складні.Запишіть їх. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!) Відлітають птахи. Тихо стало в лісах полях, садах. Довго сумуватимемо ми за дзвинками піснямі.Лише ранньою весною розвеселять нас галасливи ласт...

З кожної пари простих реченнь утворіть складні.Запишіть їх. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!) Відлітають птахи. Тихо стало в лісах полях, садах. Довго сумуватимемо ми за дзвинками піснямі.Лише ранньою весною розвеселять нас галасливи ластивки й стрижи. Сниг и крига замурують землю. Втишать людей прудкокрили синички
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відлітають птахи і немов так тихо стало в лісах, полях, садах. сполучником і  також сполучником і