З поданих речень склади одне речення зі сполучниковим і безсполучниковим зв`язком, додавши потрібны розділовы знаки. Небо знов молоде й блакитне. Лютий спить непробудним сном. а весна усміхнулась квітнем, яснооким малим пустуном.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Небо знов молоде і блакитне, і лютий спить непробудним сном, а весна усміхнулася квітнем, яснооким малим пустуном.