З поданими словами складіть речення . Адресат – адресант, виборний – виборчий, вигляд – вид, визначальний – визначний, військовий – воєнний, громадський – громадянський, дипломний – дипломований, дружний – дружній, жорсткий – ж...

З поданими словами складіть речення . Адресат – адресант, виборний – виборчий, вигляд – вид, визначальний – визначний, військовий – воєнний, громадський – громадянський, дипломний – дипломований, дружний – дружній, жорсткий – жорстокий, погрозливий – загрозливий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адресант, закінчивши писати адресу на конверті, заклеїв його без поспіху, наліпив марку і вкинув до поштової скриньки Адресат отримав листа у гарному конверті блакитного кольору Староста класу - це виборна посада, на яку виборчий колектив назначає достойну людину Визначальними факторами перемоги нашого класу у змаганнях були згуртованість та взаємодопомога Маршрут туристів пролягав визначними та всім відомими містами області Відмінник дістав громадське доручення - приглядіти за двієчником Такі несправедливі слова вразили його громадянські почуття Дипломна робота, віддрукована і упорядкована, припадала пилом на столі В головне віділення банку на посаду заступника директора був прийнятий дипломований спеціаліст Клас був розбишакуватий, але дружний Дружнім і насмішкуватим поглядом вона підбадьорила хлопця, і той наважився відкрити подарунок Жорсткуватий і  недосмажений біфштекс зупинився поперек горла, і чоловік попросив води Світ був би кращим без жорстоких людей