З повісті "За сестрою" скласти 4 речення з дієприкметниковим зворотом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Вказували на це старі, зеленим мохом порослі стріхи, втоптані вулиці, стара церковця і чималий цвинтар із дерев'яними, почорнілими від старости похиленими хрестами. 2)  Хати стояли рядком віконцями на південь, оточені огородами та садками.   в мене тільки дві речення