З трьох словосполученнях складiть три речення.Будь ласка,допоможiть! Гравюра на металi, медовi мюслi , iнтерв'ю з кумиром,державный бюджет,комп'ютерна програма,розчин для ін'єкції , п'єдестал пошани,смачне пюре,стогривнева купю...

З трьох словосполученнях складiть три речення. Будь ласка,допоможiть!  Гравюра на металi, медовi мюслi , iнтерв'ю з кумиром,державный бюджет,комп'ютерна програма,розчин для ін'єкції , п'єдестал пошани,смачне пюре,стогривнева купюра,прем'єра фильму.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
поміркуй сама,зберися з силами