З усіх планет Юпітер має найбільшу швидкість обертання навколо своєї осі.Вибиріть два наслідки цього: А)Незначна еліптичність орбіти. Б)Відсутність твердої поверхні. В)Екваторіальний радіус більший,ніж полярний,на 6,49 %. Г)Змі...

З усіх планет Юпітер має найбільшу швидкість обертання навколо своєї осі.Вибиріть два наслідки цього: А)Незначна еліптичність орбіти. Б)Відсутність твердої поверхні. В)Екваторіальний радіус більший,ніж полярний,на 6,49 %. Г)Зміна пір року. Д)Гігантські та довгоживучі вихори в атмосфері.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
______________________________________________ В,Д) ______________________________________________