З якою метою М.Коцюбинський увів у повість ( дорогою цінною ) епілог? Прокоментуйте останнє речення епілогу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для того, щоб показати читачеві подальше життя Остапа. останнім реченням автор хотів показати нам сильне, справжнє кохання Остапа до Соломії. Коли загинула вона, загинула і частинка душі хлопця та пішла на дно Дунаю разом з Соломією.