За 2 кг печива і 1 кг цукерок заплатили 50 гривень скільки коштує 1 кг цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво у 3 рази
За 2 кг печива і 1 кг цукерок заплатили 50 гривень скільки коштує 1 кг цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво у 3 рази
Ответ(ы) на вопрос:
Розвяжіть рівняння: (30-5х)∙2+8=18
х - стоимость 1 кг. печенья
3х - стоимость 1 кг. конфет
2х + 3х = 50
5х = 50
х = 10 цена 1 кг. печенья
3 * 10 = цена 1 кг. конфет
Не нашли ответ?
Похожие вопросы