За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі -32 грн.Скільки пачок вафель купили,якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1грн.СКЛАДИ КОРОТКИЙ ЗАПИС ЗАДАЧІ У ВИГЛЯДІ ТАБЛИЦІ ТА РОЗВ"ЯЖИ ЗАДАЧУ. Потрібна допомога з табл...

За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі -32 грн.Скільки пачок вафель купили,якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1грн.СКЛАДИ КОРОТКИЙ ЗАПИС ЗАДАЧІ У ВИГЛЯДІ ТАБЛИЦІ ТА РОЗВ"ЯЖИ ЗАДАЧУ. Потрібна допомога з таблицею.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
               ціна за 1 пач            кількість        вартість печиво                                          9                    45грн вафлі           дешевше                    печива на 1грн                                  32грн 45:9=5 грн за 1 п печ.      5-1=4грн 1 п.ваф.     32:4=8 пач.ваф.