За допомогою префікса, суфікса чи постфікса утворіть слова, у яких відбувалося б подвоєння внаслідок збігу приголосних: Причина, вина, Дніпро, високий, бити, дати, застережливо, годи­ на, вікно, диван, зоря, звук, дзеркало, осі...

За допомогою префікса, суфікса чи постфікса утворіть слова, у яких відбувалося б подвоєння внаслідок збігу приголосних: Причина, вина, Дніпро, високий, бити, дати, застережливо, годи­ на, вікно, диван, зоря, звук, дзеркало, осінь, день, земля, будувати, ділити, дякувати, давно, бризкати, білити, закон, зуби, зміст, звук, баштан, нестись, пастись, ціна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пиши слава украине и все будет норм - сразу5