За два дні було відремонтований кабель. За перший день відремонтували 68% кабелю, а за другий на 115.2 м менше ніж за перший.Скількі всього метрів кабелю було відремонтовано за два дні? Скільки метрів було відремонтовано за пер...

За два дні було відремонтований кабель. За перший день відремонтували 68% кабелю, а за другий на 115.2 м менше ніж за перший.Скількі всього метрів кабелю було відремонтовано за два дні? Скільки метрів було відремонтовано за перший день?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
100 - 68 = 32% - отремонтировано за другий день 68 - 32 = 36% - на столько %% менше 36% = 0,36 115,2 : 0,36 = 320 (м) отремонтировано всего 320*0,68 = 217,6 (м) - отремонтировано в первый день Ответ: 320 м; 217,6 м