За зраском запишить клички тварин. зразок Котик пухнастий-котик пушок.                                Собачка чорний----------                                                                                                     ...

За зраском запишить клички тварин. зразок Котик пухнастий-котик пушок.                                Собачка чорний----------                                                                                                         коривка била-------------                                                                                                           телятко  руде ------------                                                                                                         курочка  чубата------------помоги пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
собачка- вуглик корівка- сніжок,сніжинка телятко- рудик, рижик курочка - чубатурка(чубатурочка, чубатура)