Задача 1 Через одну трубу басейн заповнюється водою за 6 год, а через іншу — за 8 год. Яку частину басейну заповнять водою обидві труби за 1 год, якщо їх увімкнули одночасно? Задача 2 Шкільний кіоск за перший день продав 40% ус...

Задача 1 Через одну трубу басейн заповнюється водою за 6 год, а через іншу — за 8 год. Яку частину басейну заповнять водою обидві труби за 1 год, якщо їх увімкнули одночасно? Задача 2 Шкільний кіоск за перший день продав 40% усіх зошитів, за другий — 25%, за третій — 28%, а за четвертий решту — 1400 зошитів. Скільки зошитів продавав кіоск щоденно? Задача 3 Із 25 кг молока одержують 3 кг вершків. Скільки відсотків вершків отримують з такого молока?