Задача: Екіпаж піратського корабля: одноногий капітан,кілька матросів,кок та декілька котів. У всіх них разом 15 голів і 41 ніг і лап. Скільки на кораблі котів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
16 ног-8 голов-матр   1нога -1 гол капитан 24 лапы- 6 голов ----------------------- 41 нога- 15 голов
Гость
Капитан: 1голова  1 нога  Матросы и кок     :8 голов 16 ног Коты     : 6голов   24 лапы              15 голов  41 ног и лап    15-1=14 голов 41-1=40 ног Считаем методом подбора