Задача на рівноприскорений рух (10 клас). Реактивний літак здійснює посадку на аеродром , маючи швидкість 324 км/год. Скільки часу пройде до його зупинки, якщо літак рухається з прискоренням 9 м /с2?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: V₀=324км/год=90м/с V=0м/с a=9м/с² t-? Воспользуемся формулой ускорения a=[latex] \frac{V-Vo}{t} [/latex] Выразим время t=[latex] \frac{V-Vo}{a} [/latex] т к конечная скорость =0, то t=[latex] \frac{Vo}{t} [/latex] t=[latex] \frac{90}{9} =10c[/latex]