Задати 10 питань головним героям Ярослав Стельмах Химера лісового озера, або Митькозавр із Юрківки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Чи страшно було досліджувати щось нове? 2)Ви хотіли зробити відкриття щоб стати відомими? 3) Чи цікаво вам було дослуджувати? 4) Після відкриттів вам подобається ботаніка? 5) Чи важаєте ви себе ботаніками ?