Задайте все возможные вопросы: Masha usually walks with him in the park on Sundays

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. G. does Masha usually walk with him in the park on Sunday. 2. Or. does Masha or Irina usually wàlk with him in the park on Sunday. 3. Sp. who usually walks with him in the park on Sunday. 4. Sb. where is Masha usually walk with him on Sunday.