Заєць і їжак домовились позмагатися з бігуВирішили почати о 6 годині ранку.Їжак прийшов вчасноі прбіг.Вже о 9 годині він прибув до фінішу. А заєць проспав і вибіг лише о 8годині 50хв.Хто з них прибіг раніше і на скільки, якщо в...

Заєць і їжак домовились позмагатися з бігуВирішили почати о 6 годині ранку.Їжак прийшов вчасноі прбіг.Вже о 9 годині він прибув до фінішу. А заєць проспав і вибіг лише о 8годині 50хв.Хто з них прибіг раніше і на скільки, якщо відомо, що швидкість зайця була у 20 разів більша, ніж їжакова?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
...................моя твоя не понимай