Загадки: 1 Як живе, то летить. Як помре,то біжить.2. Ніхто її не лякає. А вся тремтить.3. І не дівка, а червоні стрічки носить.4 Мене шукайте на світанку. У лісі, полі, у садку.5.Червоний Макар по полю скакав, а в борщ плигнув.

Загадки: 1 Як живе, то летить. Як помре,то біжить. 2. Ніхто її не лякає. А вся тремтить. 3. І не дівка, а червоні стрічки носить. 4 Мене шукайте на світанку. У лісі, полі, у садку. 5.Червоний Макар по полю скакав, а в борщ плигнув.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5.буряк 4 роса 2.осика