Закінчення -у (-ю) у формі родового відмінка однини мають усі іменники в рядку А секція баскетбол.., художнього гуртк.., задум.. твору Б високог...

Закінчення -у (-ю) у формі родового відмінка однини мають усі іменники в рядку А секція баскетбол.., художнього гуртк.., задум.. твору Б високог...Закінчення -у (-ю) у формі родового відмінка однини мають усі іменники в рядку А секція баскетбол.., художнього гуртк.., задум.. твору Б високого звук.., стовпчик барометр.., запашного бузк.. В номери концерт.., білого мармур.., держави Ліван.. Г наслідки землетрус.., сучасного метрополіте...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А это правильный ответ