Закончите Стих Я спытаў чалавека,Які прайшоў праз агонь,І вады,І медныя трубы:- Што самае цяжкоеНа гэтым свеце?І ён адказаў:-.....................................................

Закончите Стих  Я спытаў чалавека, Які прайшоў праз агонь, І вады, І медныя трубы: - Што самае цяжкое На гэтым свеце? І ён адказаў: -.....................................................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я спытаў чалавека, Які прайшоў праз агонь, І воды, І медныя трубы: - Что самае цяжкае На гэтым свеце?І ён адказаў: - Прайсці праз вернасць Максим Танк