Записати 3 речення з словосполученнями У цікавій книзі, у чарівній казці, на пухнастій ковдрі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Про Хуху-Моховинку я прочитала у цікавій книзі. Про скатерть-самобранку йдеться у чарівній казці. Мій котик спить на пухнастій ковдрі.
Гость
У цікавій книзі я  прочитала про пригоди двох друзів. У чарівній казці я прочитала про те як феї літали і змінювали погоду. Кожної ночі я засинаю на пухнастій ковдрі.