Записати іменники до кожної групи слів: шкільне приладдя, перелітні птахи, побутові прилади.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
шкільне приладя: ручка , зошит , щоденник, коректор, пенал, рюкзак, книга, крейда , фарба , ластик, перелітні птах: лелека, ластівка ,жайворонок ,зяблик малиновка іволга горихвостка побут прилад: праска чайник холодильник газова плита, мікрофльова піч