Запиши повні відповіді на запитання. 1) Яка ціна простого олівця? зошита? пакета молока? буханця хліба? 2)О котрій годині в тебе закінчуються сьогодні заняття в школі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ціна простого олівця коштує дві гривні, а зошит коштує три гривні . Пакет молока коштує двадцять гривень . Заняття в школі закінчуються о тригадцятій годині дванадцять хвилин .